Kim jesteśmy?

Lata doświadczenia osób zaangażowanych w fundację, w tym założyciela Piotra umożliwia nam tworzenie optymalnej ścieżki rozwoju dla młodzieży. Badania rynku pracy i przeprowadzone rekrutacje pracowników, ujawniły braki, które staramy się wypełnić.

Piotr Nietrzebka​

Założyciel

Główny pomysłodawca Fundacji „O Własnych Siłach”. Właściciel firmy ITm8. Związany z branżą IT od 18 lat. najpierw jako programista. Przez kolejne lata zajmował stanowiska od Dyrektora Operacyjnego po Dyrektora Technicznego w najlepszych firmach IT w Polsce. Od 2018 właściciel firmy ITm8.

0 +
Lat w branży IT
0 +
Wyszkolonych Inżynierów
0 +
Zbudowanych firm

Bartek Zaczek

Fundator

Od ponad 25 lat związany z branżą IT, poczatkowo jako serwisant i administrator systemów. Następnie pełnił stanowiska kierowników projektów, dyrektorów rozwoju, dyrektorów zarządzających i prezesa zarządu w podmiotach zajmujacych sie outsourcingiem usług i szkoleniami IT. Stworzył 4 firmy zatrudniajace ponad 100 osób i realizujące projekty dla największych polskich banków. Jest odpowiedzialny za wykreowanie 3 start-upów w obszarze social mediów z czego jeden na Florydzie. Prywatnie dumny ojciec dwójki nastolatków i fan muzyki EDM.

0 +
Lat w branży IT
0 +
Zatrudnionych osób
0 +
Zbudowanych firm

Działaj z nami

Wierzymy, że choć początki bywają trudne, to poprzez wskazanie kierunku i pomoc w pierwszych krokach na rynku pracy, trudności z nieprzekraczalnych barier zmienią się w osiągalne wyzwania!